Share
Go down
avatar
Admin
Admin
Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2017-12-16
Peržiūrėti vartotojo aprašymąhttp://lmsgyvenimas.forumlt.com

Taisyklės kurias privalote žinoti.

on Kv. 01 11, 2018 10:02 am
Ban apeliacijose vyrauja taisyklės, kurių privaloma laikytis, kitu atvejų būsite nubausti forume.

Anketos už draugus pildyti negalima.
Anketą pildyti pagal šabloną, kitu atveju apeliacija nebus nagrinėjama;
Administratoriui pateikus įrodymus ir jiems pasitvirtinimus, jūs būsite baudžiami 60% ban forume(tai nėra loterija ir tokie atvejai bus ignuojami);
Melagingos apeliacijos nebus toleruojamos;
Ban apeliacijų tekste neturi būti įžeidžiančių žodžių ar minčių, viskas turi vykti dalykiškai;
Apeliacija komentuoti gali tik: Autorius, užblokavęs administratorius, administracijos kolektyvas ir liudininkai turintys vaizdinius įrodymus; - kitaip būsite baudžiamas;
Apeliaciją pildyti galima ne vėliau kaip 24 valandos po gauto bano;
Jeigu atsiblokavote už savo kreditus, tai reiškias, jog norite žaisti arba pripažįstate kaltę. Mes neprivalome jum jų gražinti, nes esate pats kaltas, jog negalite palaukti.
Ban apeliacijoje privalote dėti tik savo nuotrauka/video.Taip pat nuotrauka negali būti,kaip nors užtuštuota,ar iškarpyta,turi viskas matytis (Išskyrus galima užtušuoti savo privačias žinutes).Kitaip apeliacija bus atmesta.
Gavus baną, nesvarbu nuo administratoriaus ar nuo Anti-Cheat, galite įkelti tik tą nuotrauką, kurią gavote iškart po bano, netinka jokios kitos nuotraukos tik savo pačio, jeigu atsitinka taip, kad iš niekur išmeta ,,Server closed the connection'' pasidarykite nuotrauka taip pat, dėl saugumo, nes nežinote ar gavote baną ar kick'ą.
Už BAN apeliacijas atsakingi asmenys nagrinėti konkrečias apeliacijas turi 24 valandas.
Gavus Pending ban'ą, už nusižengimą, kuris buvo padarytas daugiau nei 7 dienas iki bausmės gavimo, ir po to įkėlus apeliaciją - ji bus atmetama.
Jei gavote baną dėl kokios nors tai modifikacijos, apeliacija bus atmesta. Nauja!
Administratorius, kuris paminėtas apeliacijos pavadinime turi įkelti įrodymus per 24h nuo temos sukūrimo, kitaip apeliacija bus patvirtinta. Nauja!
Atgal į viršų
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume