Share
Go down
avatar
Admin
Admin
Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2017-12-16
Peržiūrėti vartotojo aprašymąhttp://lmsgyvenimas.forumlt.com

Skelbėjų informacija.

on Sk. 12 17, 2017 12:18 pm
1. Privaloma išdirbti nuo algos iki algos bent 100 minučių. Jei matote, kad nespėsite pradirbti, pildykite nedarbingumo pažymą. (1/1)2. Kas 100 minučių būtina surinkti 25 naudingumo balų. 100 minučių - 25 NB, 200 minučių - 50 NB ir t.t. (1 skelbimas - 1 naudingumo balas). Jei manote, kad nespėsite ar negalėsite pradirbti - rašykite nedarbingumo lapelį. Bei nepamirškite, jog galima dirbti ne tik su darbine mašina, bet ir nuosava, nuomota, ar mini darbų transportu. (1/1)


3. Draudžiama piktnaudžiauti naudingumo balais. Surinkus 50 minučių reikia turėti 13 naudingumo balų, 150 minučių 36 nb - bent naudingumo balus, 250 minučių - 63 , 350 minučių - 86 ir t.t. (1/1 + b-list 3 sav) || || Net jei ir neturite 100 minučių, direktorius gali Jus išmesti dėl per mažo minučių-naudingumo balų santykio, kuris turi būti nemažesnis kaip 0.3 || || Norint suskaičiuoti santykį, reikia naudingumo balus dalinti iš turimų minučių || ||


4. Darbinė uniforma yra būtina. Nesvarbu, ar jūs ką tik įsidarbinote, ar ką tik grįžote iš po event'o - darbinė uniforma yra būtina. Išimtis - leido firmos direktorius, dirbti be uniformos, esate garbės darbuotojas/a, esate direktorius (1/1)5. Palaikyti malonią atmosferą darbinėje racijoje. Joje bendradarbiai gali bendrauti, šnekėtis apie ką tik nori, tačiau negali keiktis, įžeidinėti, flood'inti, skelbti, nepagarbiai elgtis su kolegomis, direktoriais, nepagarbiai kalbėti apie firmą. (1/1)6. Jei žaidėjas kviečia skelbėją kelis kartus, užsakymas priklauso tam, kuris priėmė pirmas. Jei pamatysite, kad žmogus, pas kurį važiuojate, vėl kviečia skelbėjus ir jeigu nepranešit per raciją, kad iškvietimas priklauso jums bei kitas skelbėjas paims jo užsakymą, tai bus jūsų pačio kaltė. Jei randate žaidėją, norintį skelbimo, paklauskite per raciją ar jis nekvietė skelbėjų ir ar niekas nevažiuoja pas šį žmogų. (1/1)7. Jeigu žaidėjas su jumis nepagarbiai bendrauja, šaudo jus, turite teisę nevykdyti jo užsakymo bei jį ignoruoti. Jei prieš tai žaidėjas duoda jums pinigus, turite teisę negrąžinti jo pinigų tik tuo atveju, jeigu jis jus šaudė arba surišo. Jei žaidėjas davė pinigus ir dingo, turite su juo susitarti ir grąžinti pinigus per 10 minučių, tačiau jeigu jis per tą laiką ignoruoja jus, turite teisę pasilikti pinigus. (1/1) [ Patartina pasidaryti įrodymus ]8. Skelbimai turi būti normalūs. Nepriimtini keiksmai, įžeidimai, šmeižimai, kitokios nesąmonės, tačiau skelbimuose neprivalo būti vien pirkimai, pardavimai, mainai.(1/1)


9. Draudžiama negražiai bendrauti su klientais, jiems kenkti. Išimtis: jei jis pirmas pradėjo nemandagiai su jumis elgtis; (patarimas - padaryti nuotrauką su F8). (1/1) [ Patartina pasidaryti įrodymus ]


10. Skelbimuose privalo būti pilnas skelbiančiojo Vardas_Pavardė. Išimtis - jis nori likti anonimiškas ar skelbiate sau. (1/1)11. Padarius blogą skelbimą su gramatinėmis klaidomis, privalote dar kartą parašyti skelbimą taisyklingai iš savų pinigų. (1/1 + b-list)


12. Priėmus vieną iškvietimą, kitą priimti galite tik tuo atveju, jeigu pirmąjį jau įvykdėte. Išimtis: jeigu pirmojo iškvietimo metu žmogus nebenorėjo skelbimo arba jo neradote ten, kur jumis kvietė.  (1/1) [ Patartina pasidaryti įrodymus ]


13. Būtina priiminėti iškvietimus. Jei iškvietimas nepriimamas per tam tikrą laiką (per 8 sekundes), visi prisijungę darbuotojai gauna įspėjimus. Išimtis - svarbi priežastis nepriimti iškvietimų; (Esate evente, afk rėžime, kalėjime, užsiimate GW ar kitais grobimais su gauja). (1/2)


14. Draudžiama nusižengti serverio taisyklėms. Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas, nusižengti serverio taisyklėms (Cheat/bug, smeižtas, nepagarba administracijai, DM prie svarbių pastatų, relog, netinkamas /vchat, /vkick, /vip, aferos, netinkami skelbimai ir t.t.), Jei dirbate firmoje ir gaunate betkokį baną už serverio taisyklių nesilaikymą - (1/1 + B-list 3 mėn)15. Būtina gražiai elgtis su bendradarbiais. Draudžiama šaudyti į bendradarbius, juos mušti, taip pat jiems kenkti bei trukdyti, įžeidinėti, pravukuoti NET JEI NEDĖVITE DARBINĖS UNIFORMOS. Išimtys: gaujų karai, sandėliai, event'ai bei bombos minavimas. (1/1)16. Negalima pardavinėti skelbimų pigiau, negu nurodyta kainoraštyje. Nuleisti kainą galima tik gaujos nariui, „Garbės darbuotojui“. Skelbimų pardavinėjimas pigiau tolygus išmetimui ir įrašymui į b-listą 2 savaitėms. (1/1)


17. Draudžiami skelbimai, susiję su kitais žaidimais. Pvz.: skelbimai susiję su League of Legends, CS:GO ir t.t. (1/1) + (B-list 2sav)


18. Draudžiama prašyti nuimti įspėjimą. Jei prašysite, gausite dar vieną įspėjimą. (1/2) + (1/2) = (2/2)


19. Draudžiama keisti darbinio automobilio spalvą. Išimtys: jeigu priklausote „Garbės darbuotojų“ sąrašui, esi direktorius arba leido direktorius. (1/1)


20. Draudžiama šaudyti dėvint darbinę uniformą. Išimtys: gaujų karai, sandėliai, event'ai, bombos minavimas, gaujų susišaudymai, asmuo pirmas pradėjo Jus šaudyti - galite gintis. (1/1)


21. Privaloma paklusti direktorių nurodymams. (1/1)


22. Skelbimuose negali būti skelbiami event'ai (pvz.: Vardenis_Pavardenis rengia mados šou, pirmas atvažiavęs /kur Vardenis_Pavardenis, laimės akinius). Event'ams rengti skirti ne skelbėjai, o VIP turima komanda /vchat. (1/1)

23. Žaisti pokerį galima tik tuomet kai dirba bent puse tuo metu esančių online darbuotojų. Išimtis: Direktorius leido. (1/1)

24. Darbuotojas gavęs užsakymą atlikti daugiau nei vieną skelbimą, privalo paklausti kas kiek laiko turi būti talpinamas. Patalpinus visus skelbimus, jis turi pranešti klientui, kad padarė savo darbą. Išimtis: klientai, kuriems bus nepadaryta paslauga iki galo, privalo turėti įrodymus keldami skundą. (1/2)


25. Darbuotojas gavęs užsakymą atlikti skelbimą kas kažkiek laiko, jį gali daryti maximum kas 2 minutes. Išimtis: Klientai, kuriems bus nepadaryta paslauga iki galo, privalo turėti įrodymus keldami skunda. (1/2)


26. Darbuotojas gavęs užsakymą atlikti skelbimą, gavęs pinigus privalo atlikti savo darba. Išimtis: Skelbėjas gavo "Crash" arba dingo internetas privalo pasidaryti įrodymus. (1/1)

27. Nelegaliu darbu direktoriams skelbimai yra už savikaina. (Melynas 500EUR, Rožinis 1000EUR). (Skelbimai turi būti susieti tik su darbu! pvz: negali būti tokių skelbimų, Vardenis_Pavardenis parduoda pakvietimus į vagys, perka kreditus , parduoda nama /sms Vardenis_Pavardenis su pasiulymais.) (1/2)


28. Draudžiama užstatyti darbinės mašinos pasiėmimo CP. (1/2)


29. Keybind programa - griežtai draudžiama. Pasikartojant iškvietimų priemimui žaibišku greičiu - busite traktuojami, kaip Keybind naudotojai. (1/2)


30. Draudžiami skelbimai susiję su pažintimis, merginos/vaikino ieškojimu. Tam yra pažinčių portalai. Pvz: Vardenis_Pavardenis ieško

merginos/vaikino /sms Vardenis_Pavardenis. (1/1)31. Draudžiama direktoriaus klausti koeficiento. (1/2)32. Draudžiama prašyti direktoriaus įrašyti į Garbės Darbuotojų sąrašą. (1/1 + 2sav b.list)33. Draudžiama nesilaikyti taisyklių, už kurias būsite pašalinti iš darbo be algos.

Taisyklės ir visa papildoma informacija : http://lsgyvenimas.lt/forum/index.php/topic/119716-mini-atnaujinimai-32/#entry951079

Slaptas žodis/Slapta citata - Vienas namuose ! Very Happy  . (Slaptas žodis/slapta citata keičiamas/keičiama kas kiekviena alga).


Kainoraštis
Mėlyno skelbimo kaina - 700€. (komanda - /s m arba /skelb m).

Rožinio skelbimo kaina - 1200€. (komanda - /s r arba /skelb r).Algų mokėjimo laikas

Trečiadieni ir šeštadienį - 17:00 - 18:00.


Premijos

Premijos įteikiamos už didžiausią naudingumo santykį per vieną algą. Plačiau apie tai čia

Premijas darbuotojai gauna po algų.


Atrankos

Atrankos vyksta trečiadieniais bei šeštadieniais 19:10, jei laikas keičiasi, direktoriai praneša.
Atgal į viršų
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume